עיר מיקום איש קשר טלפון
 גן שומרון בית כנסת בישוב     
 מאור בית כנסת בישוב    
 עין עירון בית כנסת בישוב    
 פתח תקוה - שכ' מטלון  בית הכנסת הישראלי  קרית מטלון רמ"א 19 עודד שטרן 054-4446788
 שיזף-רמת נגב  מועצה אזורית רמת נגב  אפרת אמתון  054-7506701
אבטליון-גוש משגב  בי"כ בישוב     
אופקים סניף בני עקיבא הגפן משה אוחיון 052-3664525
אופקים בני עקיבא רחוב צהל משה אוחיון  052-3664525
איילת השחר   בית הכנסת של הקיבוץ    תקוה  צמח שביט 04-6932157
אלון  מדרשת עין פרת  מיקי 050-7496011
אליאב  אליאב  חרוב 6  נעה  054-6748830
אלישיב  בית כנסת  יואב   050-5667418
אמץ בית כנסת  הרצל  054-3581438
ארגמן בי"כ בישוב     
אריאל מרכז תרבות מרכז הצעירים אריאל -דרך הנחשונים 31 רובע א' ניצן ויזמן 054-4552299
אשקלון  כיכר צפניה מרכז תרבות בית עם  שכונת אפרידר כיכר צפניה  אליהו פלאח 052-9250011
אשקלון רחוב אורט בי"כ הגרעין התורני רח' אורט 19 שכ' אפרידר     אליהו פלאח 052-9250012
אשקלון רחוב הצפצפה  בי"כ רח' הצפצפה 1 שכונת  אפרידר     אליהו פלאח 052-9250013
אשתאול אולם תרבות בית העם  רבקה הזה 050-5539816
באר טוביה בית כנסת  עמרי עדיקה 053-6710629
בית אורן בית כנסת  דוד קנלר 052-3686210
בית גוברין  מבנה המכינה הקד"צ בקיבוץ  אפרים ב"ק 054-7523856
בית הלוי בית כנסת  רבקה עיני  052-6116207
בית הערבה בי"כ בישוב     
בית שמש מתנ"ס מאירהוף גבעת שרת  שד' הדקל 9 ידידיה גרסטמן 054-3296306
בני יהודה מועדון הישוב  איריס ברכה רימון מזיג 052-4142210
בנימינה בית כנסת תפארת בנימין  קרן היסוד 2  שני שטול 052-7906388
בצת  ביכ בישוב  מועצה דתית מטה אשר 
בקעות בי"כ בישוב     
גאולי תימן בית כנסת  ליאור מסווארי  050-5068977
גבולות מרכז תרבות   יאיר גנץ 052-7203204
גבעת השלושה מועדון חברים   מירי טופז 054-7587393
גבעת חביבה  בית כנסת  ענת רוזנברג 052-3701680
גבעת חיים מאוחד  מועדון  אילנית  052-5503655
גבעת שמואל  בית העם רח' יהודה הלוי 39 איתי ליפשיץ 050-6310486
גבעתיים בית אבות  בית אבות שלווה מצולות ים 1     ליאור  דליטצקי 050-7221838
גבעתיים רח' הפועל הצעיר  בית רמב׳ם רח׳ הפועל הצעיר     הרב אברהם  רזניקוב 052-4266008
גבעתיים רח' התע"ש  אולם ספורט בבית ספר ברנר  רחוב התע"ש 22 משה טסלר 052-3003308
גבת   חדר אוכל  גלעד גולדשמידט 052-3720166
גדרה תיכון רמון נדב  052-8958107
גדרה בית אבות   בית אבות עטרת נווה אורנים  רוזנר 5 ישראל אלפסי 050-5539954
גדרה רח' הבילויים בית כנסת הבילויים  אליסף פליישר 058-7072526
גו יאשיה בית כנסת  ארז לוי  054-8346555
גילגל בי"כ בישוב     
גינוסר קיבוץ  מועדון  אבי גולדברג 050-2142988
גיתית בי"כ בישוב     
גן השומרון בית כנסת  ענת רוזנברג 052-3701680
גני תקווה  התבור 10 בית ספר רביבים  דורון גפני 052-2803739
געש      יצחק  חרוש  052-3653063
גשר בית כנסת   ברק לסטר 054-7243885
הגושרים  בית הכנסת במלון  הראל לוי 053-2275889
הגושרים  בית כנסת של מלונית הגושרים   מאיר אמר 050-6839920
הוד השרון דרך כפר אדר  הדר-דרך כפר אדר 35    צבי ויסברט 054-4222743
הוד השרון כיכר מגדיאל משכן יעקב -כיכר מגדיאל    צבי ויסברט 054-4222741
הוד השרון מתחם 200 מתחם 200    צבי ויסברט 054-4222749
הוד השרון רח' בן גמלא ( ספרדי)  הספרדי המרכזי-בן גמלא 32    צבי ויסברט 054-4222745
הוד השרון רח' בני ברית  אולם אחוזת השרון רח' בני ברית     צבי ויסברט 054-4222740
הוד השרון רח' האגודה  רמת הדר-האגודה 6     צבי ויסברט 054-4222744
הוד השרון רח' הגיבור  מקדש מעט-הגיבור 3     צבי ויסברט 054-4222742
הוד השרון רח' המגן פגי ירון-המגן 30    צבי ויסברט 054-4222746
הוד השרון רח' הרשות  הצריף-הרשות    צבי ויסברט 054-4222747
הוד השרון רמת הדר  רמת הדר-הצריף האדום    צבי ויסברט 054-4222748
הוד השרון שכ' הפרחים  בית יקינטון  שכונת הפרחים רחוב יקינטון 3א ורדית ארדי 052-3555419
העוגן חדר אוכל  נירה בן שבת   052-3554903
הרצליה בי"ס יוחנני אולם ספורט בי"ס יוחנני     צחי וייס 052-6426832
הרצליה המרכז הבנתחומי המרכז הבנתחומי הרצליה אולמות קרול לואי לעוו    צחי וייס 052-6426834
הרצליה רח' בן גוריון  בית הכנסת הגדול בן גוריון 1     צחי וייס 052-6426835
הרצליה רח' וינגיט אולם ספורט חט"ב סמדר  וינגיט 150    צחי וייס 052-6426833
הררית גוש משגב     
ורד ירחו בי"כ בישוב     
זכרון יעקב גן טיול תפילת נעילה בגן טיול מול בית גיל פז    אהרן פלדמן 054-5705064
זכרון יעקב פארק חלומות זכרון  תפילת נעילה בפארק חלומות זכרון    אהרן פלדמן 054-5705065
זכרון יעקב רח' פינלס בית ספר החורש באמפי  רח' פינלס     אהרן פלדמן 054-5705063
זכרון יעקב רח' ראובן תפילות כל נדרי ונעילה ברחבת בית כנסת נווה הברון  רח' ראובן    אהרן פלדמן 054-5705062
חבצלת  בית כנסת  מאיר טודור  054-2507580
חגלה  בית כנסת הקהילה בה אני רב גן נחום סמילנסקי 36 בית הכנסת אור חיים אוריאל ראובנס  050-4356222
חולון רח' הסיגלון   בית ספר דביר  הסיגלון 20 שלומי תמם 052-8119523
חולון רח' מוטה גור בית ספר תיכון קוגל שכ' ח-300 רח מוטה גור    שלומי תמם 052-8119522
חורשים   נווה  טייף 052-3422155
חיבת ציון  בית כנסת  דוד אלבוים  052-4767180
חיפה מרכז הכרמל   בית הכנסת מגן אברהם  רחוב רענן 2 נועם נוסן 050-7332624
חיפה שכ' יזרעאליה בית כנסת  קליבנוב 27 אריה כהן 052-5950207
חיפה שכונת הדר    דניאל רבקין 054-3331374
חירות  בית הכנסת  הבנים 1 רחל גינת 050-2553276
חמרה  בי"כ בישוב     
חצבה בי"כ בישוב     
חרב לאת בית כנסת  יוסי נאמן  052-5017079
טל אל   בית כנסת רח' הברוש    רונן סלוק 054-4201853
יד חנה  בית כנסת  שמחי  053-7558176
יהוד  בית הכנסת הגדול בקרית ביאליסטוק ע"ש הרב מוהליבר  משה חסיד 2  איציק מלאכי 052-9276593
יסעור ביכ בישוב  מועצה דתית מטה אשר   
יפית בי"כ בישוב     
יפתח מועדון הקיבוץ זמיר סבר 058-7545540
ירושלים - קרית מנחם  בפארק בכניסה לגבעת משואה  הילה סמו  050-4202879
ירושלים -ניות סניף של בני עקיבא יהושע יבין 14, יאיר גבעתי 054-7564636
ירושלים ארנונה  מועדון מגדלי הים התיכון דניאל ינובסקי 4 יוסף אדר 054-5380241
ירושלים גבעת משואה הפארק בכניסה לשכונה רחלי סמו 050-8727622
ירושלים קטמוונים אולם ספורט מרכז פייס קהילתי  ניקנור 11 דניאל מונדרר 054-4565272
ירושלים שכונת פת  בית כנסת במדרשת נשמת שכונת פת רח' ברל לוקר 26 יהודה  הדס 054-2475839
ירושלים תלפיות  בית בויאר  גידי אברהם  507830106
כזיב  מועדון  מועצה דתית מטה אשר   
כפר אדומים כפר אדומים ענבל דואק 052-5664119
כפר גליקסון בית כנסת ענת רוזנברג 052-3701680
כפר הנשיא בי"כ בישוב  שלמה קוודרט  052-476931
כפר ויתקין בית כנסת  דרך מול הים הרב אליהו סטולוביץ 050-5963464
כפר ורדים מאר"ג  מאר"ג. כיכר 9     שלמה גולדפרב 054-5916462
כפר ורדים רח' אשכר מועדון פיס 50+  רחוב אשכר כיכר 4 שלמה גולדפרב 054-5916460
כפר ורדים רח' שניר  בי"כ כפר ורדים ( נוסח ספרדי ) רח' שניר 152    שלמה גולדפרב 054-5916461
כפר חרוב ביכ בישוב  דגנית 054-5676931
כפר יונה  בית ספר הדר  מנחם בגין  יוחאי  נוסים 052-5401098
כפר סבא בית הסטודנט רחוב נחשון 9א   מוטי דשא 050-2248304
כפר סבא השכונה הירוקה 60 מוטי דשא 050-22448304
כפר סבא  השכונה הירוקה 80 מוטי דשא 050-22448304
כפר סבא -דיור מוגן  דיור מוגן   בן יהודה 71  ברכה אישח 054-2278848
כפר סבא אולמי קוקטיל  רחוב ששת הימים 55 מוטי דשא 050-22448304
כפר סבא מק"ד   רחוב תל חי  מוטי דשא 050-22448304
כפר סבא אולפנה אמנה רחוב תל חי 6 מוטי דשא 050-22448304
כפר סבא  בי"ס דבורה עומר רחוב הזמיר 3 מוטי דשא 050-22448304
כפר סבא  בי"ס שמעון פרס רחוב יאיר רוזנבלום 20 מוטי דשא 050-22448304
כפר סבא בי"ס לאה גולדברג רחוב ספיר 20 מוטי דשא 050-22448304
כפר סבא קנטרי קלאב   רחוב בן יהודה  מוטי דשא 050-22448304
כפר סבא רח' משה סנה   מדרשית נעם משה סנה 4  שמואל בר לבב 052-6070663
כפר תבור בית כנסת הגדול המייסדים נירית דוולצקי 054-3170901
כרם מהרל בית כנסת נחום בלוך  050-9407062
כרמיאל גבעת רם  אולם ספורט גבעת רם רח' אסיף 7    יוסף חוטר 052-7710019
כרמיאל קניון כיכר העיר  קניון כיכר העיר, קומה 1 מרכז ניצוץ מחניים     יוסף חוטר 052-7710020
כרמיאל רח' חטיבת יפתח  יד לבנים שכונת רבין חטיבת יפתח 48 יוסף חוטר 052-7710018
לבון גוש משגב  מועצה דתית משגב  
להבות חביבה בית העם  ענת רוזנברג 052-3701680
לוטם גוש משגב  מועצה דתית משגב  
לימן בי"כ בישוב  מועצה דתית משגב  
לימן ביכ בישוב  מועצה דתית מטה אשר   
לפיד  בית התרבות  רחוב השקמה 40 יהודה ישרים 052-6691574
מאור בית כנסת ענת רוזנברג 052-3701680
מבוא חמה בי"כ בישוב  מועצה דתית משגב  
מבשרת בני יוסף  בני יוסף בי"כ    הרב אבי בן חיים   054-6640059 
מבשרת ציון- המניין המרכזי בבית ספר דרור בית-ספר דרור תל"י אולם הספורט  החרמון 1 שלמה גרינבוים 054-5664178
מבשרת ציון  חטיבת ביניים  בית ספר בית הספר חטיבת ביניים "היובל"   חט"ב "היובל" רחוב היסמין 5 (מול מרכז קליטה)  יהודה  מירסקי  058-4005548
מבשרת ציון ב"כ בת ציון  בת ציון בי"כ    נחמן גרשון   058-5341621 
מבשרת ציון בי"כ אלי כהן  בי"כ אלי כהן    יצחק ועקנין   050-9766246 
מבשרת ציון בי"כ חזון יחזקאל  חזון יחזקאל בי"כ    הרב אברהם חן-   054-7833600 
מבשרת ציון בי"כ ישורון  ישורון בי"כ    הרב אייל ימין   050-7699317 
מבשרת ציון בי"כ ישמח משה  ישמח משה בי"כ    הרב ציון סויסה   054-6807082 
מבשרת ציון בי"כ כל ישראל חברים  כל ישראל חברים בי"כ    הרב גבי בן אהרון    050-7690174 
מבשרת ציון בי"כ מבשר שלום  מבשר שלום בי"כ    איתן כהן   050-9003347 
מבשרת ציון בי"כ קול אליהו  קול אליהו בי"כ    הרב צורי פרחאן   050-7659833 
מבשרת ציון בית שלמה  בית שלמה    הרב שלמה גרינבוים   054-5664178 
מבשרת ציון מורשת הרואה  מורשת הרואה    הרב יחזקאל נמבורג   057-7285541 
מבשרת ציון מתנס מעוז ציון  מתנ"ס מעוז ציון    אופיר אלאלוף   052-7071348 
מבשרת ציון קרית חינוך  קרית חינוך-ביהמ"ד מרץ    הרב חיים רוט  052-3663710 
מבשרת ציון רח' האורן קרית חינוך- ביהמ"ד מרץ- האורן 50 (באולם ביהמ"ד מרץ)    עמרם תורג'מן  052-7833402 
מבשרת ציון רח' האורן קרית חינוך- ביהמ"ד מרץ- האורן 50 (באולם הישיבה התיכונית)    חיים רוט   050-97662 
מבשרת ציון רח' הברוש  מורשת הרואה- הברוש 63 בי"כ    הרב יחזקאל נמבורג   057-7285541 
מבשרת ציון רח' החצב  ישמח משה החצב 6 בי"כ    הרב ציון סוויסה   054-6807082 
מבשרת ציון רח' החרמון חזון יחזקאל- חרמון1 בי"כ    הרב אברהם חן   054-7833600 
מבשרת ציון רח' היסמין  חט"ב "היובל" רחוב היסמין 5 (מול מרכז קליטה)    יהודה מירסקי  058-4005548 
מבשרת ציון רח' היסמין  בית ספר חטיבת ביניים היובל רחוב היסמין 5 (מול קניון הראל)    יהודה מירסקי   058-4005548 
מבשרת ציון רח' הכלנית מבשר שלום- הכלנית 15 בי"כ    איתן כהן   050-9003347 
מבשרת ציון רח' הערבה  בני יוסף- הערבה 3    הרב אבי בן חיים   054-6640059 
מבשרת ציון רח' מבצע קדש  ישורון- מבצע קדש 10 בי"כ    הרב אייל ימין   050-7699317 
מבשרת ציון רח' נצח ישראל  בי"כ נאות יעקב ופסיה נצח ישראל 1    דניאל גבאי   050-5540330 
מבשרת ציון רח' רקפת אהל יחיאל- רקפת 5     הרב אורי דנינו   050-769423 
מבשרת ציון רח' שמעון סויסה קול אליהו- שמעון סוויסה 3 בי"כ    הרב צורי פרחאן   050-7659833 
מבשרת ציון שביל זהבית אלי כהן- שביל זהבית    יצחק ועקנין   050-9766246 
מבשרת ציון שדרות החושן כל ישראל חברים- שדרות החושן 38 בי"כ    הרב גבי בן אהרון   050-7690174 
מבשרת ציון תיכון הראל תיכון הראל- אודיטריום החוצבים 6    הרב דניאל גבאי   050-5540330 
מגל חדר אוכל ענת רוזנברג 052-3701680
מודיעין  רח' גינת אלה  אולם הספורט בית ספר האלה רח' גינת אלה 40    אלון  חזני 052-3567930
מודיעין  רח' עמק בית שאן בית ספר יחד  מניין אשכנזי   עמק בית שאן 50.  יעקב אילוביץ 052-4288131
מודיעין רח' נחל זוהר  אולם הארועים ברחוב נחל זוהר 24 אלון  חזני 052-3567930
מודיעין רח' שני  אולם הספורט של בית ספר הממלכתי חוט השני  קייזר (אבני חן) רחוב שני 80 שובאל כהנא 053-8299995
מולדת  בית הכנסת רחוב מולדת 3 רני ברוש 050-5934349
מורן גוש משגב  מועצה דתית משגב  
מזכרת בתיה בית כנסת קהילת בר לב השוכן בגן אורן ובגן ברוש  גולדה מאיר 25 אוהד פיקסלר 054-4221597
מי עמי בית כנסת בישוב מועצה דתית משגב  
מי עמי בית כנסת ענת רוזנברג 052-3701680
מיתר   בית ספר מיתרים  שדרות המיסדים משה ביגל 052-2391763
מכבים  בית כנסת  בני צבירן 054-4822833
מכינה עין פרת  כפר אדומים מבנה המכינה     
מכמנים גוש משגב  מועצה דתית משגב  
מסריק ביכ בישוב  מועצה דתית מטה אשר   
מעגן מיכאל בית כנסת  מיכל בציר 052-6086924
מעוז חיים בית כנסת ג'נט מור 052-9459058
מעלה אדומים ועדון גיל הזהב מול הקניון הר גדור 6 יאיר פינגרהוט 02-5352820
מעלה אדומים  בית הכנסת מוסר אביך  גידי אברהם  050-7830106
מעלה מכמש - בית הכנסת בישוב  יהודה ארנסט 050-6369181
מפרשית  מחנה צבאי מפרשית  אורי 058-4031339
מצפה אביב  גוש משגב  מועצה דתית משגב  
מצפה דני  ביכ בישוב  יהודה ארנסט 050-6369181
מצפה חגית ביכ בישוב  יהודה ארנסט  050-6369181
נחשונים -כפר הנופש אחר אולם של הכפר נופש   קיבוץ נחשונים אייל ממן 050-4501788
נחשונים מועדון רקפת  מועדון רקפת -בלינה הכפרית  חיים שמאי 052-2517662
ניצנה (קהילת חינוך) בית כנסת  חנינא בלוט 054-2609655
ניר אליהו קיבוץ  מועדון  יאיר מוסל  052-3636216
נס הרים בית העם אליטוב בן פזי 058-2643003
נס הרים  - מכינת קול עמי  נס הרים מתחם קקל  גבי 054-2215454
נס עמים ביכ בישוב  מועצה דתית מטה אשר   
נצרת עילית  מתנ"ס שלמה קוודרט  052-4762000
נצרת עילית מתנס בית כנסת בישוב שלמה קוודרט  052-4762000
נתיבות בית כנסת מת"ל- רחוב הרב צבאן 34 א (מול האולפנא) תמר בונה 054-9492110
נתניה  קרית השרון  אולם הספורט בבית הספר מורשת זבולון קריית השרון האוניברסיטה  איתי חממי 052-6749430
נתניה רח' טום לנטוס  מתנ"ס רח'  טום לנטוס 31  לירז ישעיהו פרץ 053-7221278
נתניה רח' נחום  מתנס  רמת ידין   נחום 35  שגיא אבודרהם  050-7119500
נתניה רמת פולג  בית כנסת ישראל הצעיר, רמת פולג, רח' הנורית 1 עידו פכטר 054-2016283
סער ביכ בישוב  מועצה דתית מטה אשר   
עין כרמל  מועדון  אלי צור 054-4608168
עין עירון בית כנסת  ענת רוזנברג 052-3701680
עין פרת סופה  שלוחת המכינה סופה     
עינת  בית ספר מעבר אפק  עפרה גולן 052-3533588
עכו  ישיבת ההסדר   דושניצקי 1  יהודה דהן 052-6706037
עמיעד מועדון    פנחס  אוחיון 052-4764528
עצמון גוש משגב  מועצה דתית משגב  
ערד  מתנס    הרב יגאל  ינאי 050-8731842
פרדס חנה מתנ"ס מתנס פרדס חנה  רחוב הבוטנים 4 יחיעם שפירא 050-5607108
פתח תקווה הדר גנים   בית כנסת ספרדי דתי לאומי  אריה בן אליעזר 18 קומה 3 אלרואי אסרף 052-6600456
פתח תקווה רח' רוטשילד בית ספר   רוטשילד 85 (לרדת מצד ימין של המקום למטה לחדר האוכל) שמואל דוקוב 050-6221478
פתח תקווה רח' שטמפר   בית דני  רחוב שטמפפר 90 יוסי פרנקל 052-8450661
פתח תקווה שכ' עמישב  אולם ספורט בית ספר מורשה בנות צלח שלום 30 שי אבו 050-5654563
צופים  אולם פיס  עדנה חמבי 054-6160912
צופית   מועדון נוער רחוב הקשת ניר בק 050-6808066
צור הדסה נוסח אשכנזי בית כנסת קהילת הצור והצהר ,התפילה בנוסח אשכנז , ליד בית ספר הדסים לוי יצחק קופר 050-6905490
צור הדסה נוסח עדות המזרח  מיקום ט.נ., התפילה בנוסח עדות המזרח  לוי יצחק קופר 050-6905490
צור יגאל  שדרות הדקלים בית התרבות  דביר גרנות 052-8102000
צפת רח' ארלוזורוב  בי"כ בית אהבה ותפילה סגנון קרליבך - ארלוזורוב 102 קומה 1 ( מעל קופ"ח מכבי ומתחת לבנק הפועלים ) יעקב דרורי 054-8048602
צפת רח' הרצל  בית כנסת אגודת אחים  דרום העיר רחוב הרצל 16 נועם טויטו 052-6070069
קדימה רח' בן צבי   מתנ"ס -רחוב בן צבי 61 גלית שפירא 050-7113617
קדימה רח' שבזי  בית כנסת סבא דוד מרכז הישוב רחוב שבזי פינת ההסתדרות דניאל ביאליק 054-7267897
קדרים  מועדון לחבר (מרכזון) פול שטיינר 052-4294804
קול עמי חיפה  אכסניית אנ"א חיפה  גבי  054-2215454
קיבוץ איילון ביכ בישוב  מועצה דתית מטה אשר   
קלע  בית כנסת בישוב מועצה דתית משגב  
קציר בית העם  ענת רוזנברג 052-3701680
קצרין מתנ"ס   מרכז מסחרי איתן צפיה מזומן 058-5602533
קריית מוצקין  בית הכנסת המרכזי הוותיקה גושן 55 דורון גרינברג 054-4302181
קרית אונו רח' הזמיר  אולם ספורט אולם צ'יינין  רח' הזמיר נעם דהן 052-3003637
קרית אונו רח' יצחק רבין  אולם ספורט בית ספר יעקב כהן רח' יצחק רבין  נעם דהן 052-3003637
קרית גת בית כנסת קודשי ישראל הפרדס פינת העינב 43  אהרון הרשקוביץ 050-4343707
קרית חיים בית כנסת "שוחרי תפילה"  יבניאלי 14 שמואל גולדפרב 054-2558301
קרית טבעון  בית הכנסת האשכנזי רח' יזרעאל 2  מתן  054-8171676
קרית טבעון קרית עמל  בית כנסת הלל קרית עמל מול יזרעאל 1 משה קסטלמן 054-6090272
קרני שומרון אולם ספורט בית ספר רימון  סטיב שוורץ 052-8421203
ראש העין  ספריה בבית הספר שמעון פרס פסגות אפק יפה ירקוני 7  שגיא עמוס 055-8830863
ראשון לציון  רח' הרצל  בי"כ  עולי בבל הרצל 152  הרב איתן זנבר 052-7203580
ראשון לציון רח' הנחשול   בית כנסת מעיין חיים  נוה ים  הנחשול 28  יהונתן  סנדרס  054-5920244
רגבה  מועדון  מועצה דתית מטה אשר   
רגבים בית כנסת ענת רוזנברג 052-3701680
רחובות רח' ברל לב   אולם ספורט שז"ר ברל לב 34  אריאל נזרית 052-8996109
רחובות רח' החרצית  מועדון נוער גן החרצית  -רח' החרצית 14 שרון דקל נחשוני 052-5529977
רחובות רח' סירני  מתנס חוויות שוויץ  רחוב סירני 52 אילנה פרידלנדר 053-5706592
ריחן בית כנסת  שחר סעדיה 050-5952415
רם און בית כנסת  יעל ליפשיץ 050-2008178
רמות מאיר  בית כנסת  ליד מגדל המים  אילן סעדה 053-7245924
רמלה רח' הרמב"ם בית כנסת קדושי השואה  משכנות הרמב"ם 2 אליקים ויסנשטרן 052-8510526
רמלה רח' הרצוג  ישיבת ההסדר רח'  הרב הרצוג 7   אליקים ויסנשטרן 052-8510526
רמת גן  רח' המעפיל   בית הספר אושא-יחד, אולם קטן קומה 1- המעפיל 9. אורי וייל 052-8883232
רמת גן מרום נוה בית כנסת בית כנסת מרום נווה (באולם האירועים במינוס אחת) מרום נווה רחוב יוחנן בדר 5 (בית הכנסת העגול) בקומה מינוס אחת מניין אשכנזי, בקומת הכניסה מניין ספרדי עמיחי שוקרון 052-3115598
רמת גן נוה יהושוע אולם ספורט של בית ספר ארנון  החולה 4 להבה צוריאל 052-6882738
רמת גן רח' בן גוריון  אולם בית הכנסת שבטי ישראל רחוב בן גוריון 243  צורי בן תורה 052-2896880
רמת גן רח' לאן  בי׳כ סיני רחוב לאן 27     אברהם  רזניקוב 052-4266008
רמת השופט מועדון נוער אפרת כנפי בליי 054-5440277
רמת השרון תיכון אלון רובע אלון  רחוב יבנה  נחמיה  קוממי  053-4564378
רעננה  יחד רעננה שמואל הנגיד 37, רעננה    
רעננה בי"ס אוסטרובסקי בית ספר  אוסטרובסקי    מוטי קניגסבוך 050-8111680
רעננה בי"ס מטרווסט  הפלמח  3 בית ספר  מטרוווסט.    מוטי קניגסבוך 050-8111680
רעננה רח' יאיר שטרן  בית ספר אגם,.רח' יאיר שטרן    מוטי קניגסבוך 050-8111680
רעננה רח' עציון   בפרגולה של בית הכנסת  ברחוב עציון 5  איתן קירשנר 050-5698484
רקפת גוש משגב  מועצה דתית משגב  
רשפים ספריה גלבוע קמינסקי 052-7919076
שדה בר בית כנסת  אלי אורבך 050-8823316
שדה יצחק בית כנסת  ענת רוזנברג 052-3701680
שדה נחום בי"כ בישוב  שלמה קוודרט  052-4762000
שדרות בית כנסת שארית ישראל מרכז הדגל 4 אוריאל בנר 052-3992653
שוהם בית התרבות רחוב עמק איילון 32 אתי גרוס 054-2800307
שומרת קיבוץ מועדון  מועצה דתית מטה אשר   
שפיים  כתת למוד בבית המלון של הקבוץ  חגי רטנר 052-7993525
שקד   בית הכנסת המרכזי, נעילה, בגן הציבורי  רח' הארז 1  אלירן  אילוז  054-7939429
תאומים מכינה  מכינת   קדם צבאית העמק פלג 054-6614545
תל - אביב בני דן אחר אולם בני עקיבא  בני - דן 40 תומר פלד 052-3252599
תל אביב  רמת אביב   בית הכנסת המרכזי ברמת אביב  רמת אביב נח עמנואל 20, תל אביב  אלדד וייס 054-5233940
תל אביב בי"ח איכילוב  בית חולים איכילוב     אברהם  רזניקוב 052-4266008
תל אביב בן יהודה   בית הכנסת המרכזי לצפון הצפון הישן בן יהודה 126 ליאור לוי 052-6903618
תל אביב הצפון הישן   בית הכנסת יקר תל אבי הצפון הישן יריחו 6 תל אביב אלישב רבינוביץ 058-7787501
תל אביב ז'בוטינסקי בית ספר הגמנסיה העברית הרצליה תל אביב כיכר המדינה ז'בוטינסקי 106 תל אביב גלעד אלפסי 052-4295336
תל אביב ז'בוטינסקי  בית כנסת אור הצפון  ז'בוטינסקי 79  ישעי דנינו 050-5982988
תל אביב יפו  בית כנסת קהילתי צפון יפו ניצנה 11 בית.כנסת זכרון ברוך מאיר פלד 050-6592909
תל אביב פרישמן בית כנסת בית כנסת המשוייכת לצוהר מרכז העיר רח' פרישמן 23 תל אביב הרב אריאל קונסטנטין 052-2838599
תל אביב ראש יהודי  ראש יהודי רחוב בר כוכבא 54 רחוב גבורת ישראל ראש יהודי  
תל אביב רח' ברנר מרכז תרבות המקום מרכז תרבות ורוח ברנר תל אביב ברנר 5 שיראל יום טוב 052-7029890
תל אביב רח' יהושוע בן נון   בית הכנסת שלום   יהושע בן נון 67  דניאל ארנוולד 054-6142664
תל אביב רח' ישראל מסלנט   בית כנסת שפירא ישראל מסלנט 24 עמיחי  שהם 054-5700783
תל אביב רח' סמאטס  בית הכנסת היכל משה שדרות סמאטס הצפון הישן סמאטס 22 משה  שנדוביץ 054-4538116
תל אביב רח' צייטלין  בית ספר בית כנסת יחד תל אביב מרכז צייטלין 22 אביעד  פרידמן  050-7237544
תל אביב רמת אביב מתנ"ס מרכז קהילתי רוזין רמת אביב ג דרזנר 2 מירה לשם 052-3329399
תל אביברח' העבודה  בית כנסת בית כנסת ע"ש חסידי סקרנביץ' גרודז'ינסק מרכז תל אביב רחוב העבודה 12 תל אביב אבי יקיר 052-5341004
תל מונד   מתנ״ס תל מונד. האולם הרב תכליתי   מתנ"ס תל מונד  נועם אשכולי  054-3010671
תל קציר קיבוץ בי"כ בישוב  מזכירות הישוב  
תלמי אלעזר  בית כנסת  ענת רוזנברג 052-3701680
אין לך חשבון עדיין? הרשמו עכשיו!

כניסה לחשבון